Moore Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku, jako efekt kapitałowej sukcesji zewnętrznej w Wessly sp. z o.o., nastąpiło połączenie ze spółką Moore Polska Audyt sp. z o.o.

Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę Moore Polska. Jeżeli nie chcesz czekać kliknij TUTAJ.

Wycena udziałów, firmy (goodwill), przedsiębiorstwa

Wyceny wartości udziałów akcji, firmy i goodwill oraz wartości przedsiębiorstwa dokonujemy każdorazowo z uwzględnieniem przeznaczenia wyceny.

Dobór metod oraz podejść optymalnych do przedmiotu i celu wyceny umożliwia osiągnięcie szacunków wartości godziwych z punktu widzenia zamawiającego wycenę oraz akceptowalnych dla interesariuszy.

Analizy i opracowania prowadzone są w zespołach ekspertów z zakresu przedmiotu wyceny, jego otoczenia prawnego, biznesowego i geopolitycznego.

Członkami zespołów obok rzeczoznawców majątkowych, rzeczoznawców technicznych, prawników i biegłych rewidentów są także eksperci z zakresu przedmiotu działalności podmiotu wycenianego i stosowanych technik i technologii, a także rynków jego konkurencji.

Każdorazowe wyzwanie stanowią dla naszego zespołu wyceny nietypowe, wymagające angażowania ekspertów z uprawnieniami biegłych sądowych, a także rzeczoznawców o kompetencjach interdyscyplinarnych.


 

Wessly Sp. z o.o., ul. Irysowa 24A, 02-660 Warszawa | tel. 22 826 32 78, 22 826 96 12 | fax 22 826 91 65 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.