Moore Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku, jako efekt kapitałowej sukcesji zewnętrznej w Wessly sp. z o.o., nastąpiło połączenie ze spółką Moore Polska Audyt sp. z o.o.

Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę Moore Polska. Jeżeli nie chcesz czekać kliknij TUTAJ.

Audyty projektów finansowanych z dotacji i funduszy unijnych

Audyt wykorzystania funduszy z dotacji służy uzyskaniu poświadczenia klienta, że projekt, który jest realizowany z takich środków spełnia wymagania i cele określone w umowie dotacji.

 

 

Audyt obejmuje m.in. sprawdzenie zgodności wydatków poniesionych w ramach poszczególnych budżetów, kwalifikowalności ujętych w ewidencji kosztów, przestrzegania zasad realizacji zamówień, a także potwierdzenie osiągania oczekiwanych efektów realizowanego projektu.

W ramach audytów projektów współfinansowanych z dotacji dążymy, aby analizowana dokumentacja spełniała warunki umowy i wymagane standardy.
Dlatego w okresie realizacji audytu staramy się przeprowadzać badania wstępne, zmierzające do ujawniania błędów systemowych i interpretacyjnych, służące zapobieganiu ich powstawania w realizacji kolejnych etapów danego projektu.
Przeprowadziliśmy ponad 130 audytów realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, a także projektów z udziałem środków dotacji rządowych, m.in. Japonii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii i Portugalii.
 

 

Wessly Sp. z o.o., ul. Irysowa 24A, 02-660 Warszawa | tel. 22 826 32 78, 22 826 96 12 | fax 22 826 91 65 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.