Moore Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku, jako efekt kapitałowej sukcesji zewnętrznej w Wessly sp. z o.o., nastąpiło połączenie ze spółką Moore Polska Audyt sp. z o.o.

Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę Moore Polska. Jeżeli nie chcesz czekać kliknij TUTAJ.

Audyty podatkowe

26 lat doświadczenia w audytach podatkowych i finansowych

Efektem końcowym audytu podatkowego są korekty ujawnionych błędów i przeoczeń. W wydawanym w rezultacie audytu Raporcie lub Memorandum wskazujemy ujawnione błędy, przeoczenia i niedopełnienia obowiązków, które stanowią ryzyka w zakresie kalkulacji naliczeń i rozliczeń zobowiązań publicznoprawnych.

Celem naszym jest nie tylko wskazanie naruszonych obowiązków prawnopodatkowych i naruszeń prawa, ale także zalecenie odpowiednich korekt, wprowadzenia procedur lub ich uzupełnień, dla ich prawidłowego funkcjonowania.
Stosowane przez nas metody audytu umożliwiają identyfikację ryzyka błędnych naliczeń i rozliczeń zobowiązań z tytułu VAT, PIT, ZUS, CIT i innych podatków i opłat. 

Stosowane przez nas procedury obejmują:

  • analizy rejestrów, deklaracji i rozrachunków podatku VAT, przychodów, kosztów, ich kwalifikacji, ewidencji i rozliczeń oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych.
  • analizy dokumentacji pracowniczej, rozliczeń kosztów, PIT, ZUS, w tym z tytułu umów rodzących obowiązki w ZUS, PIT i innych tytułów publicznoprawnych. 

 


 

Wessly Sp. z o.o., ul. Irysowa 24A, 02-660 Warszawa | tel. 22 826 32 78, 22 826 96 12 | fax 22 826 91 65 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.