Moore Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku, jako efekt kapitałowej sukcesji zewnętrznej w Wessly sp. z o.o., nastąpiło połączenie ze spółką Moore Polska Audyt sp. z o.o.

Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę Moore Polska. Jeżeli nie chcesz czekać kliknij TUTAJ.

O firmie

Kim jesteśmy

prezessm

WESSLY Sp. z o.o. jest firmą audytorską świadczącą usługi audytu finansowego i podatkowego.

Istotnym obszarem działalności jest także doradztwo w zakresie prawa bilansowego i podatkowego.

Do dyspozycji Klientów stawiamy zespół doświadczonych biegłych rewidentów, doradców podatkowych, ekspertów z zakresu prawa bilansowego, podatkowego, wyceny udziałów, firm i przedsiębiorstw oraz analiz due diligence. 

Prezesem Zarządu spółki WESSLY jest Pan Wiesław Rozmysłowicz - doradca podatkowy, biegły rewident, publicysta w zakresie problematyki prawnopodatkowej i ekonomicznej.

Od kiedy istniejemy

Firma Wessly podjęła działalność w kwietniu 1990 roku jako "Wessly Uniservice" Business Consulting & Investment Services i była jedną z pierwszych prywatnych firm konsultingowych w Polsce.
W 1995 roku firma "Wessly Uniservice" została w całości wniesiona do spółki Wessly Sp. z o.o., zarejestrowanej w roku 1990 w Warszawie. W tym samym roku Wessly Sp. z o.o., została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 1117 .

Nasze doświadczenie

Przeprowadziliśmy blisko 1.000 audytów sprawozdań finansowych, audytów podatkowych, projektów realizowanych z funduszy unijnych i dotacji celowych rządów oraz organizacji zagranicznych. Opracowaliśmy setki opinii prawno-podatkowych, analiz due diligence, feasibility studies, ekspertyz, w tym wycen udziałów i innych wynikających z uzgodnionych procedur.

Kibr

Jak współpracujemy z naszymi Klientami

Działania biegłych rewidentów i innych ekspertów obejmują bieżące wsparcie merytoryczne badanych podmiotów w celu wyeliminowania potencjalnych błędów i niezgodności z prawem.

Audyty prowadzone są w oparciu o wymagania ustawy o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, zgodnie z Krajowymi i Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej, z uwzględnieniem mających zastosowanie do badania Sprawozdań Finansowych przepisów ustawy z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz Zasad etyki zawodowej biegłych rewidentów.

Do realizacji procesów audytowych, wymiany informacji i opiniowania wykorzystujemy wymaganą przepisami oraz standardami dokumentację oraz procedury wewnętrzne WESSLY, które opracowaliśmy z uwzględnieniem wieloletniego doświadczenia współpracy z Klientami.


 

Wessly Sp. z o.o., ul. Irysowa 24A, 02-660 Warszawa | tel. 22 826 32 78, 22 826 96 12 | fax 22 826 91 65 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.