Moore Polska

Z początkiem stycznia 2023 roku, jako efekt kapitałowej sukcesji zewnętrznej w Wessly sp. z o.o., nastąpiło połączenie ze spółką Moore Polska Audyt sp. z o.o.

Za chwilę nastąpi przekierowanie na stronę Moore Polska. Jeżeli nie chcesz czekać kliknij TUTAJ.

Badanie sprawozdań finansowych

26 lat doświadczenia w audytach finansowych i podatkowych

Celem badania sprawozdania finansowego jest uzyskanie opinii biegłego rewidenta, potwierdzającej, że jest ono zgodne z przepisami i polityką rachunkowości oraz, że jasno i rzetelnie przedstawia sytuację majątkową i finansową, a także  wynik finansowy.

 

Naszą misją w ramach badania sprawozdań finansowych nie jest eksponowanie ujawnianych błędów, lecz wspomagania klientów w ich korygowaniu.  

Stworzyliśmy procedury i narzędzia, które umożliwiają efektywne wykorzystanie audytu nie tylko do wydania opinii, ale także do wspierania merytorycznego podmiotów badanych w eliminowaniu ujawnionych nieprawidłowości. Wiedzę tą pożytkujemy także w bieżącej działalność firmy klienta. Wielu z nich pozostaje z nami od kilkunastu lat.   

Nasze atuty to znaczące doświadczenie w interpretacji prawa bilansowego, podatkowego, handlowego i ubezpieczeń społecznych. Gromadziliśmy je nie tylko przeprowadzając blisko 1.000 audytów finansowych i podatkowych, ale także opracowując setki opinii, memorandów i ekspertyz.

 

Wessly Sp. z o.o., ul. Irysowa 24A, 02-660 Warszawa | tel. 22 826 32 78, 22 826 96 12 | fax 22 826 91 65 | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.