Loading
https://wessly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.publikacje.nasze.rp20150203-wracajcie-walutygk-is-796.jpglink
https://wessly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.publikacje.nasze.rp20150121gk-is-796.jpglink
https://wessly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.publikacje.nasze.rp20141106gk-is-796.jpglink
https://wessly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.publikacje.nasze.20080507gk-is-796.jpglink
Wpisz swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Witamy Państwa w roku 25-lecia naszej firmy

25th.jpg

Bieżący rok jest dla Wessly Sp. z o.o. Auditing & Consulting rokiem szczególnym, jubileuszowym.
Jest to doskonała okazja, aby podziękować klientom za obdarzanie nas przez te wszystkie lata zaufaniem. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem tak szerokie grono odbiorców naszych usług.
Pragnę szczególnie mocno podziękować tym klientom, którzy doceniając nasze kompetencje kontynuują współpracę z Wessly  sięgającą często kilkunastu lat.
To dynamiczny rozwój Państwa firm oraz wymagające rozwiązania zagadnienia gospodarcze mobilizowały nas do pogłębiania wiedzy, powiększania kompetencji i  profesjonalizmu  naszych usług. 
Wieloletnie relacje z Państwem wniosły do naszych działań najbardziej istotne w doradztwie wartości  - zdolność rozumienia potrzeb klienta oraz zdeterminowanie do wnoszenia opinii i rozwiązań komplementarnych. 
Dotychczasowe osiągnięcia stanowią dla Zespołu Wessly zobowiązanie na kolejne 25-lecia, aby nieustannie podnosić standardy i jakość realizowanych usług a także, w ramach prawa, nadal uznawać dobro klientów za najwyższą wartość w naszych relacjach biznesowych.     
Z optymizmem patrząc w przyszłość wierzymy, że przyniesie nam ona wiele nowych wyzwań zawodowych  i wielu usatysfakcjonowanych klientów.
Gorąco zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym dorobkiem i ofertę na kolejnych stronach naszego portalu.

Z poważaniem,

Wiesław Rozmysłowicz
Prezes Zarządu
Doradca podatkowy
Biegły rewident

Zaufali nam

prologwarszawiankazielektracandeluxgetingefanarradiopinhuvepharmamavitmetronalogo FREYSSINET v1kozminskimoduljobsmonardaxreynairfackelman

Log in